Lesjaskog skule

Lesjaskog ligg vest i kommuna, omlag 3 mil frå kommuneadministrasjonen.
Den har gongavstand til Lesjaskogvatnet, skiløypa, butikk, barnehage, kyrkje.
Skulen har symjebasseng og gymsal. Uteområdet er stort og allsidig.
Telefonnr. til skulen er: 468 43 236.

Lesjaskog skule - Klikk for stort bileteLesjaskog skule

Oversikt over kontaktlærarar: 
Oversikt over kontaktlærarar
1.og 2. klasse  Ingunn Enstad  Ingunn.enstad@lesja.kommune.no    90740159 
3.klasse  Anna Solveig Krogstie  anna-solveig.krogstie@lesja.kommune.no 90740159 
4.klasse  Heidi B. Thorsplass  Heidi-brynhildsen.thorsplass@lesja.kommune.no 90740159 
5.klasse  Guro Brøste Rundtom guro-broste.rundtom@lesja.kommune.no  90758498
6.og 7.klasse Sara E. Teigen Sara-einbu.teigen@lesja.kommune.no  90758498
8.klasse  Hilde A. Bakken Hilde-anne.bakken@lesja.kommune.no 90731621 
9.klasse  Henrik Slettum  Henrik.slettum@lesja.kommune.no  90731621 
10.klasse Doreen H. Mølmen  Doreen.molmen@lesja.kommune.no 90731621 
 
 
Oversikt over teamleiarar
Teamleiar barneskulen  Sara Einbu Teigen  sara-einbu.teigen@lesja.kommune.no 90740159/90758498
Teamleiar ungdomsskulen Henrik Slettum  Henrik.slettum@lesja.kommune.no  90731621 
 

 

Ansvarleg Nina Anseth Furuheim. Sist endra 24.03.2020

Nina Anseth Furuheim

Rektor Lesjaskog skule
 
61 24 42 60
 
475 07 650
 
Send epost
 
907 40 159
 
907 58 498
 
  • TelefonBilde 61 24 41 00
  • FaksBilde 61 24 41 04
  • PostboksBildePostboks 53, 2665 LESJA
  • PostboksBilde Jakup B. Klukstads veg 32, 2665 Lesja
  • Åpningstid: 8:00 - 15:30
Login for redigering
Login for redigering