Kontaktlærarar skuleåret 2020-2021

Kontaktlærarar Lesjaskog skule
Klassesteg Namn Epost Mobil
1. klasse Heidi B. Thorsplass heidi-brynhildsen.thorsplass@lesja.kommune.no 907 40 159
2. klasse Ingunn Enstad ingunn.enstad@lesja.kommune.no 907 40 159
3. og 4. klasse Anna Solveig Krogstie anna-solveig.krogstie@lesja.kommune.no 907 40 159
5. og 6. klasse Guro Brøste Rundtom guro-broste.rundtom@lesja.kommune.no 907 58 498
7. klasse Sara E. Teigen sara-einbu.teigen@lesja.kommune.no 907 58 498
8. og 9.klasse Hilde A. Bakken hilde-anne.bakken@lesja.kommune.no 907 31 621
10. klasse Henrik Slettum henrik.slettum@lesja.kommune.no 907 31 621