Kontaktlærarar skuleåret 2021-2022

Kontaktlærar Lesjaskog skule

Kontaktlærar Lesjaskog skule
Klassesteg Namn Epost Mobil
1. klasse Ingunn Enstad ingunn.enstad@lesja.kommune.no 907 40 159
2. klasse Heidi B. Thorsplass heidi-brynhildsen.thorsplass@lesja.kommune.no 907 40 159
3. og 4. klasse Nina Anseth Furuheim nina.furuheim@lesja.kommune.no 907 40 159
5.klasse Anna Solveig Krogstie anna-solveig.krogstie@lesja.kommune.no 907 58 498
6. og 7. klasse Guro Brøste Rundtom guro-broste.rundtom@lesja.kommune.no 907 58 498
8. og 9.klasse Doreen H. Mølmen doreen.molmen@lesja.kommune.no 907 31 621
10. klasse Henrik Slettum henrik.slettum@lesja.kommune.no 907 31 621